KURSY PRAWO JAZDY KRAKÓW

Prowadzimy zapisy online na kurs prawa jazdy Kraków

Szkolimy także na automacie!

Zapisz się na kurs już teraz

Kurs normalny

Kurs przyspieszony

Kurs ekspresowy

Wpisz imię i nazwisko: *

Telefon kontaktowy: *

Numer Profilu Kandydata na Kierowcę:

Wybierz kurs:

Najbliższy kurs już:

10 maja 2024

dni godz. min sek

Kolejny kurs: 17 maja 2024 Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś!

8 na 10 kursantów

zdaje egzamin prawa jazdy kat. B
na podstawianych autach ze Szkoły Jazdy Wega

Chcesz opłacić kurs? Nasz numer konta w Banku ING to 24 1050 1445 1000 0090 6228 9021

KURSY PRAWO JAZDY KRAKÓW

Jeżdżenie za polecenie

Szkoła Jazdy WEGA z Krakowa to miejsce, w którym nie tylko dowiesz się, jak kierować autem, poznasz przepisy Kodeksu Drogowego i zgłębisz teorię.
To także świetna atmosfera i nawiązanie relacji międzyludzkich.

Jeżeli spodoba Ci się nasz system pracy i metody nauczania i postanowisz polecić swojemu znajomemu naszą Szkołę Jazdy Kraków, otrzymasz od nas darmowy pakiet godzin dodatkowych lub doszkalających, które będziesz mógł wykorzystać, nawet jeśli zdasz już egzamin na prawo jazdy!

Pamiętaj! U nas możesz zapłacić za kurs także na raty!

Osoby zainteresowanie wzięciem udziału w projekcie mogą zgłosić swoją kandydaturę przez formularz internetowy na www.pociagdokariery.pl.

KIERUNEK KARIERA

Dofinansowanie na prawo jazdy

Realizujemy również projekt Kierunek Kariera, dzięki któremu można skorzystać z dofinansowania na prawo jazdy w wysokości 85% na cenę kursu prawa jazdy kat. B, A, A2.

Aby móc skorzystać z zapomogi, należy spełnić określone kryteria:

• być mieszkańcem Małopolski,
  • być osobą zatrudnioną w ramach umowy o pracę, umowy o dzieło, lub umowy zlecenia, lub prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą,
  • mieć od 25 do 65 lat.

PRAWO JAZDY KRAKÓW PROMOCJA

Skorzystaj ze zniżki!

B czy A, a może A2? Jeśli nie możesz się zdecydować, który kurs wybrać - zapisz się na oba, a my obniżymy cenę za oba kursy o 100 złotych!

Realizujemy jednocześnie kursy z kategorii B+A i B+A2!

Chcesz poznać naszą ofertę?