Prowadzimy zajęcia teoretyczne w trybie weekendowym

PRAWO JAZDY KRAKÓW

Kurs teoretyczny

Czy wiesz, że aby zmienić coś w swoim życiu, wystarczą Ci zaledwie dwa dni? Tylko tyle potrzeba, aby ukończyć u nas kurs teoretyczny na prawo jazdy i dowiedzieć się więcej o przepisach Kodeksu Drogowego.

Jeśli więc marzysz o długich podróżach własnym samochodem, już powinieneś zapisać się na egzamin teoretyczny na prawo jazdy Kraków!

Najbliższy kurs już:

26 kwietnia 2024

dni godz. min sek

Kolejny kurs: 10 maja 2024 Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś!

Stacjonarny kurs teoretyczny

Statystyki zdawalności prawa jazdy Kraków mówią same za siebie. Nasza Szkoła Jazdy Kraków ma ponad 42% skuteczności i zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepszych Szkół Nauki Jazdy Kraków!

Kursanci z ponad 20 lokalnych szkół jazdy z Krakowa wykonują u nas kurs teoretyczny, nim wyjadą na drogi i rozpoczną szkolenie praktyczne. Nasz kurs weekendowy to autorski program, który składa się z … tematów dotyczących: obsługi pojazdów, przepisów ruchu drogowego, zasadami prowadzenia.

Kurs teoretyczny w formie stacjonarnej trwa trzy lub cztery dni i dzieli się na część wykładową i warsztatową, podczas której omawiane są symulowane sytuacje, które zdarzają się podczas jazdy.

Taka forma przyswajania wiedzy pozwala na szybsze zrozumienie materiału i opanowanie wiedzy technicznej.

Wizualizacje pobudzają kursantów do głębszej analizy przypadków, a także hipotetycznych wypadków drogowych.

KURSY PRAWO JAZDY KRAKÓW

Nie masz czasu na zajęcia z teorii?

Nasza Szkoła Jazdy Kraków WEGA prowadzi również kurs online za pomocą platformy ZOOM.

VOUCHER na prawo jazdy

Twój Bliski chce prowadzić? Wyprzedź go i kup mu voucher na kurs prawa jazdy w Krakowie! Bon podarunkowy możesz zasilić dowolną kwotą i wyznaczyć krótki termin ważności, tak aby zmotywować swoją córkę, syna, chrześniaka, czy ukochaną do szybszego rozpoczęcia kursu prawa jazdy Kraków!

Skontaktuj się ze Szkołą Jazdy WEGA

Spraw swoim Bliskim wyjątkowy prezent!

Kursanci Szkoły Jazdy WEGA mogą wykonać badania lekarskie na miejscu!

Szkolenie z teorii

W cenie kursu prawa jazdy Kraków dostaniesz nie tylko pakiet godzin z doświadczonym wykładowcą, ale również materiały edukacyjne, podręczniki dla kandydata na kierowcę, a także dostęp do testów online firmy Credo.

Proponowane przez nas materiały cieszą się uznaniem na rynku, a wydawnictwo ma na swoim koncie mnóstwo udanych publikacji takich jak Vademecum Kursanta, czy Kursy e-learningowe.

KURS PRAWA JAZDY KRAKÓW

Korzystając z naszego kursu nie musisz dodatkowo w nie inwestować - dostaniesz je od nas gratis!

Wierzymy, że z taką wiedzą, pomocami naukowymi zdasz egzamin za pierwszym razem (tak, jak większość naszych kursantów).

Czego dowiesz się podczas szkolenia z teorii prawa jazdy kat B?

• zasady ruchu drogowego i rodzaje skrzyżowań
  • typy aut i rodzaje silników wraz z uwzględnieniem zasad eksploatacyjnych
  • prawidłowa pozycja i technika jazdy pojazdem
  • okoliczności powstania wypadków drogowych i zabezpieczenie miejsca wypadku
  • dobre praktyki przewozu pasażerów (w tym dzieci), udzielanie pomocy
  • jazda ekologiczna a zachowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Szkolenie teoretyczne dla wszystkich kursantów

Współpraca z innymi Szkołami Jazdy z Krakowa

W ramach kursu teoretycznego prawa jazdy kat. B naszą salę wykładową przy Aleji Pokoju 5A/3 udostępniamy również:
OSK KLASA, OSK GAZELKA, OSK MIG, OSK STOP, J.W. OSK LIBRA, OSK AUTO SZKOŁA, OSK TAURUS, OSK KRZYSZTOF, OSK SKARABAUSZ, OSK „5”, OSK PARTNER, OSK ROBSON, OSK ALE JAZDA, OSK MASTERTOM i OSK AUTO JEDYNKA. Chcesz także z nami współpracować?

Chcesz poznać naszą ofertę?