Prowadzimy zajęcia także w trybie wieczorowym i weekendowym

JAZDY DODATKOWE KAT B KRAKÓW

Kurs doszkalający Kraków

Nie czujesz jeszcze gotowy na to, aby sam wyjechać na miasto? Obawiasz się, że gdy zabraknie instruktora, ogarnie Cię stres i nie będziesz wiedział, co zrobić najpierw - nacisnąć sprzęgło, włączyć kierunkowskaz, a może od razu zredukować bieg?

Bez względu, czy zdałeś prawo jazdy, czy masz za sobą niezdany egzamin, specjalnie dla Ciebie organizujemy jazdy dodatkowe kat B Kraków w ramach kursu doskonalącego i doszkalającego.

KURS NA PRAWO JAZDY W PREZENCIE

Voucher na pakiet jazd

Jeśli Twoja siostra lub dziewczyna po kilku podejściach do egzaminu praktycznego straciła chęć dalszego zdawania - voucher na kurs prawa jazdy w prezencie z pewnością, sprawi, że wróci za kierownicę szybciej, niż zamierzała i wreszcie ukończy kurs z wynikiem pozytywnym!

Dodatkowe jazdy kat B Kraków

Szkoła jazdy WEGA organizuje jazdy dodatkowe kat B w Krakowie, które polecamy osobom, które ukończyły już kurs prawa jazdy Kraków z wynikiem pozytywnym, jednak z pewnych przyczyn przestały jeździć systematycznie i utraciły płynność jazdy.

Jeśli obawiasz się swojego powrotu za kółko - zachęcamy do skorzystania z naszego autorskiego kursu doszkalającego Kraków.

Umawiając się na jazdy dodatkowe, wrócisz na właściwe tory i szybko przypomnisz sobie, ile korzyści przynosi samodzielna jazda samochodem.

Z WEGĄ poczujesz różnicę!

Dla kogo jest kurs doszkalający Kraków?

Osoby, które powinny skorzystać z jazdy dodatkowe kat B w Krakowie to:

• kierowcy, którzy zapomnieli, jak jeździć
  • kierowcy, którzy obawiają się jazdy bez pomocy instruktora
  • kierowcy, którzy chcą nauczyć się lepiej jeździć

Skontaktuj się ze Szkołą Jazdy WEGA

Sprawimy, że Twój powrót za kierownicę będzie udany!

Kurs doskonalący - jazdy doszkalające Kraków

Opanowałeś łuk, ruszanie na wzniesieniu i parkowanie tyłem, ale… jeszcze czegoś Ci brakuje?

Skorzystaj z naszego kursu doskonalącego, dzięki któremu opanujesz jazdę do perfekcji i nauczysz się jak prowadzić nocą, jak jeździć autostradą, a jak zachowywać się na drodze podczas poślizgu.

Jazdy doskonalące Kraków to szkolenie przeznaczone dla osób, które mają prawo jazdy.

Ten rodzaj kursu doszkalającego w Krakowie szczególnie polecamy zawodowym kierowcom.

Nasza Szkoła Jazdy Kraków zajmuje pierwsze miejsce z 42% zdawalnością egzaminu na prawo jazdy kat. B.

DODATKOWE JAZDY KAT B KRAKÓW

Poznaj naszych instruktorów

Andrzej Świercz

• Właściciel Szkoły Jazdy WEGA
  • Instruktor kat. B i A oraz A2
  • Rekordzista wśród krakowskich instruktorów, dzięki setkom dobrych opinii

Iwona Świercz

• Instruktor zajęć teoretycznych
  • Osoba odpowiedzialna za egzamin wewnętrzny na prawo jazdy

Weronika Świercz

• Instruktor kat B
  • Prowadzi kursy językowe na prawo jazdy

Anna Brzoskwinia

• Instruktor kat B
  • Ekspertka ds. spokojnej jazdy

Najczęściej zadawane pytania przez naszych kursantów

Ile kosztuje godzina jazdy doszkalającej?

Koszt godziny jazdy w ramach kursu doszkalającego Kraków wynosi 100 złotych.

Czy można wykupić lekcje nauki jazdy, mając prawo jazdy?

Tak, jest to możliwe. Wówczas podczas jazd dodatkowych kat B Kraków trenujemy tylko te manewry, których dana osoba jeszcze wystarczająco sobie nie przyswoiła.

Chcesz poznać naszą ofertę?