AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Kurs na automat Kraków

Sprzęgło, bieg, sprzęgło, bieg i tak bez końca. Kiedy zaczynasz jeździć, nie potrafisz skupić się na niczym więcej. Dla niektórych wiąże się to z ogromnym stresem, który sprawia, że kurs staje się mozolnym zajęciem. Nie tędy droga! Jeśli obawiasz się, że nie opanujesz prawidłowej zmiany biegów i denerwujesz się, że auto zgaśnie na egzaminie, mamy na to sposób - prawo jazdy na automat w Krakowie!

NAUKA JAZDY NA AUTOMACIE W KRAKOWIE

Dla kogo?

Nasza eL-ka - Toyota Auris Hybrid - z automatyczną skrzynią biegów okaże się dobrym rozwiązaniem dla:

• kursantów, którzy mimo usilnych prób, nadal mają problem ze sprzęgłem
  • osób, które wiele razy nie zdały egzaminu na prawo jazdy,
  • kandydatów na kierowców, którzy obawiają się problemu z gasnącym autem,
  • początkujących kierowców, którzy ciągle patrzą na lewarek przy zmianie biegów, zapominając o sytuacji drogowej.

Dlaczego warto zdecydować się na kurs prawa jazdy na automacie?

Jazda autem z automatyczną skrzynią biegów to przyjemność, szczególnie w Krakowie, gdzie natężenie ruchu niemal o każdej godzinie, jest takie samo! Co więcej, utrwalenie w pamięci tras egzaminacyjnych również bywa trudne. Wymaga to ogromnego skupienia na sytuacji drogowej i znajomości znaków.

Początkujący kierowca, który nie opanował jeszcze techniki jazdy, może mieć problem z obserwowaniem drogi i jednoczesną zmianą biegów. Oczy same uciekają na lewarek lub tkwią na liczniku prędkości, czekając na właściwy moment do zmiany biegu. Jeśli po dziesiątej jeździe, uciążliwy nawyk nie zostaje wyparty to znak, że lepiej zmienić standardowy pakiet jazd na kurs prawa jazdy na automat Kraków.

Warto dodać, że w sytuacji, w której zdasz prawo jazdy na automat w Krakowie, w Twoim dokumencie będzie wpisany kod 78. Oznacza on, że masz uprawnienia na prowadzenie aut wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów.

NAUKA JAZDY AUTOMAT KRAKÓW

Kategoria B na automacie

Co zyskasz, szkoląc się na automacie?

• Spokój: nie musisz obawiać się, że Twój samochód zgaśnie podczas nauki i na egzaminie,
  • Oszczędność: zdasz szybciej, więc nie będziesz musiał kupować jazd dodatkowych i płacić za kolejne egzaminy,
  • Ekonomiczność: nie musisz dbać o energooszczędną, ekonomiczną jazdę.
  • Skupienie się na nauce, znakach i sytuacji panującej na drodze.

Toyota Auris Hybrid

W szkole jazdy WEGA będziesz mógł wyszkolić się w nowoczesnym aucie, jakim jest Toyota Auris Hybrid. Jest to najlepsze auto na jazdę miejską, które posiada kamerę i czujniki cofania, a co więcej jest również niezastąpione w ruszaniu pod górę. Toyota Auris Hybrid gwarantuje szybkie i bezstresowe opanowanie techniki jazdy.

W razie chęci możesz również zdać egzamin tym autem, którym uczysz się jeździć. Udostępniamy Toyotę Auris Hybrid dla naszych kursantów, co przynosi znakomite rezultaty. Niemal każdy z naszych kursantów zdaje egzamin na prawo jazdy w Krakowie na automacie za pierwszym razem.

Podstawienie auta na egzamin kosztuje 200 złotych.

Kurs
normalny

Tyle czasu, ile potrzebujesz

Kurs przyspieszony

Prawo jazdy
w 4 tygodnie

Kurs
ekspresowy

Prawo jazdy
w 2 tygodnie

Kurs standardowy czy przyspieszony?

Kurs na prawo jazdy na automat Kraków różni się wyłącznie autem. Formuła szkolenia jednak się nie zmienia. Na początku odbywa się szkolenie teoretyczne, następnie zaś przechodzimy do praktyki. Szacowany czas kursu zwykle wynosi około dwóch miesięcy, jednak możemy zrealizować je nawet w dwa tygodnie - dostosujemy rozkład jazd do Twojego grafiku.

PRAWO JAZDY W 2 TYG. NA AUTOMAT W KRAKOWIE

Nie masz czasu na standardowy kurs? Przyspiesz ze szkołą WEGA!