NAUKA JAZDY KRAKÓW

Szkoła Jazdy Kraków

Chcesz ukończyć kurs prawa jazdy Kraków, czy nauczyć się jeździć tak, aby nic nigdy nie zaskoczyło Cię za kółkiem? Jeśli zależy Ci na tym drugim - Szkoła Jazdy WEGA zaprasza!

Działamy od 15 lat. W tym czasie wyszkoliliśmy już setki kierowców, którzy po kursie prawa jazdy jeżdżą bezpiecznie, ekonomicznie i uważnie. Skąd to wiemy? Mijamy ich codziennie naszą L-ką. Możesz dołączyć do ich grona, zapisując się na naukę jazdy w Krakowie!

8 na 10 kursantów

zdaje egzamin prawa jazdy kat. B
na podstawianych autach ze Szkoły Jazdy Wega

KURSY PRAWO JAZDY KRAKÓW

Prowadzimy zapisy online na kurs prawa jazdy Kraków

Szkolimy także na automacie!

COŚ WIĘCEJ NIŻ PRAWO JAZDY W KRAKOWIE

Szukasz dobrego instruktora jazdy w Krakowie?

Szkoła Jazdy WEGA w Krakowie oferuje kursy na prawo jazdy kategorii A, A2, B. Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy dbają o wysoki standard nauczania.

Kursy teoretyczne, które cyklicznie organizujemy, są dostępne również w wersji e-learningowej.

Z nami przekonasz się, że zdanie teorii nie jest trudne- wystarczy, że zrozumiesz Kodeks Ruchu Drogowego, a my nauczymy Cię przepisów w praktyce.

Najbliższy kurs już:

26 lipca 2024

dni godz. min sek

Kolejny kurs: Ilość miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś!

Ile kosztuje kurs prawa jazdy w Krakowie?

U nas nie musisz obawiać się o cenę kursu prawa jazdy.
Nasi kursanci mogą skorzystać z dofinansowania do prawa jazdy w wysokości nawet 85% ceny kursu lub rozłożyć płatność na raty.

Osoby, które polecą naszą Szkołę Jazdy Kraków swoim znajomym, również mogą liczyć na bonus w postaci dodatkowych godzin jazdy.

KURSY PRAWO JAZDY KRAKÓW

Jeżdżenie za polecenie

Szkoła Jazdy WEGA z Krakowa to miejsce, w którym nie tylko dowiesz się, jak kierować autem, poznasz przepisy Kodeksu Drogowego i zgłębisz teorię.
To także świetna atmosfera i nawiązanie relacji międzyludzkich.

Jeżeli spodoba Ci się nasz system pracy i metody nauczania i postanowisz polecić swojemu znajomemu naszą Szkołę Jazdy Kraków, otrzymasz od nas darmowy pakiet godzin dodatkowych lub doszkalających, które będziesz mógł wykorzystać, nawet jeśli zdasz już egzamin na prawo jazdy!

 

NAUKA JAZDY KRAKÓW

Praktyczne kursy jazdy w języku angielskim i hiszpańskim

Kurs ekspresowy

Prawo jazdy

w 2 tygodnie

Kurs przyspieszony

Prawo jazdy

w 4 tygodnie

Jazdy doszkalające

Pakiety

ze zniżką

JAZDY DOSZKALAJĄCE KRAKÓW

Kursy prawo jazdy B

Realizujemy różne kursy prawa jazdy Kraków.
Są to szkolenia w trybie ekspresowym oraz przyspieszonym.
Dla osób, które pragną nabrać więcej pewności za kierownicą, polecamy jazdy doszkalające Kraków.
Natomiast tych, którym nie udało się zdać egzaminu
na prawo jazdy, zabieramy na trasę egzaminacyjną
w ramach jazd dodatkowych.

Zajmujemy czołową pozycję w rankingu Szkół Prawa Jazdy Kraków.

SZKOŁA JAZDY MOTOCYKLEM KRAKÓW

Kategoria A i A2

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z motocyklem i zdobyć prawo jazdy kat A Kraków? Spróbuj swoich sił podczas kursu w Szkole Jazdy WEGA Szkolenie prowadzimy na motocyklach
YAMAHA MT07.

KURS PRAWA JAZDY KRAKÓW

Kategoria B

Kurs prawa jazdy kat B przeprowadzamy na samochodach HYUNDAI I20l, Toyota Yaris oraz Fiat 500. W czasie szkolenia zachęcamy naszych kursantów do zmiany auta. Uważamy, że to dobra metoda, dzięki której mogą nauczyć się jeździć, nie tylko prowadzić samochód.

 • Hyundai I20l
 • Toyota Yaris
 • Fiat 500
Szkoła jazdy WEGA

Prowadzimy
kurs kategorii B automat
na Toyocie Auris Hybrid

PRAWO JAZDY NA AUTOMAT KRAKÓW

Kategoria B automat

Lusterka, kierunkowskazy, prędkościomierz, obrotomierz, biegi, hamulec, gaz, sprzęgło i… stres.
To wszystko trzeba opanować, aby zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy.

Osoby, które nie przepadają za multi-taskingiem za kierownicą, zapraszamy na kurs prawa jazdy na automacie.

Czas trwania kursu wynosi 30 godzin, ale gwarantujemy, że już po trzech poczujesz się
pewniej w roli kierowcy!

Udostępniamy nasze auto także na egzamin, co zwiększa szansę kursantów na zdanie prawa jazdy
za pierwszym podejściem.

SZKOŁA JAZDY KRAKÓW OPINIE ZWERYFIKOWANE PRZEZ GOOGLE

Sprawdź, co myślą o nas nasi niedawni kursanci,
a dziś już kierowcy:
 

Serdecznie i szczerze polecam szkołę jazdy WEGA! Wspaniały wybór dla wszystkich, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy. Świetna organizacja szkoły pod względem kursu teoretycznego jak i zajęć praktycznych w samochodzie. Szczególne podziękowania i ukłony w kierunku pana Andrzeja, pod którego czujnym okiem wyrosłem z bojącego się dotknąć kierownicy człowieka na pewnego siebie i spokojnego kierowcę. Chwile spędzone w aucie na lekcjach będę wspominał jako bardzo miły epizod do końca życia! Serdecznie polecam!!!

Bartosz Łukasiak

Jak zdawać kurs na prawo jazdy w Krakowie, to tylko w Wedze :) Lokalizacja w centrum miasta, od samego początku świetna organizacja, przejrzystość procesu, można we wszystkim się dogadać i umówić. Firma rodzinna, świetni i mili właściciele, można z nimi pogadać o wszystkim :D Jazdy po całym Krakowie i nie tylko, nie jedynie pod kątem egzaminu ale przede wszystkim dla własnych umiejętności. Świetne przygotowanie do egzaminu i procedur pod koniec, zdane za pierwszym razem :) Serdecznie polecam wszystkim! Kurs na automat genialny

Piotr Fabisz

Do WEGI trafiłam po zakończonym kursie w innym ośrodku ("Ale Jazda"), czując ze mam duże braki w nauce jazdy. Wyjeździłam dodatkowe 20h z panem Andrzejem D. i to był strzał w dziesiątkę. Człowiek z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie - w końcu zaczęłam chodzić na jazdy z przyjemnością! Pracowaliśmy nad techniką jazdy i złymi nawykami, aż do momentu gdy poczułam się pewnie. Zdałam za pierwszym razem. Teraz jeżdżę non stop :)

Joanna Zasada

Witajcie, ja do zdawania prawka wróciłem po kilkunastu latach :D To, co spodobało mi się w szkole Wega to nastawienie na prawdziwą naukę jazdy, a nie tylko szkolenie "pod papierek". Dodatkowymi plusami jest wysoki poziom merytoryki, kultura, przyjazna i bezstresowa atmosfera. Instruktorzy przykładają wagę do detali jeśli chodzi o kierowanie samochodem i poruszanie się na drodze. To w moim przypadku poskutkowało szybszym opanowaniem technik prowadzenia samochodu, a co za tym idzie poczuciu pewności i bezpieczeństwa. Kurs już miałem więc dotarcie się, zdanie teorii i praktyki zajęło mi 1.5 miesiąca. Zdałem za pierwszym razem i jak najbardziej polecam tę szkołę!

Kamil Solipiwko

Tą szkołę wybrałam, ponieważ pocztą pantoflową otrzymałam o niej bardzo dobre opinie. Jako kursantka-laik dostałam niesamowitą dozę cierpliwości od p. Andrzeja, który był moim instruktorem. W trakcie zwątpienia, czy to na pewno dla mnie, Pan Andrzej mądrymi rozmowami i swoją profesjonalną postawą motywował i dawał dobre rady, jak prawdziwy mentor. Rezultatem tych lekcji jest zdany egzamin praktyczny przy pierwszym podejściu. Ogromnie dziękuję za tak dobre przygotowanie do bycia kierowcą. Tą szkołę polecam każdemu, kto chce nim zostać. Pozdrawiam serdecznie ;)

Monika Bartosik

Gorąco polecam Szkołę Jazdy Wega. Kurs teoretyczny i praktyczny w ekspresowym tempie i przyjaznej atmosferze. Lokalizacja szkoły w samym centrum miasta, świetny dojazd, elastyczne godziny jazdy, kurs teoretyczny w jeden weekend. Możliwość zadawania egzaminu na samochodzie, na którym uczyłam się jeździć przez cały kurs.Polecam zwłaszcza Pana Andrzeja- Instruktora, którego cechuje nie tylko wysoka kultura osobista, ale również spokój, cierpliwość i pełne zaangażowanie. Dzieli się z kursantem nie tylko ogromną wiedzą merytoryczną, ale przede wszystkim daje ogromne wsparciem emocjonalne, co dla mnie - kobiety w 8 miesiącu ciąży, było szczególnie ważne.

Magdalena Boruchalska

Kurs prawa jazdy Kraków
kategoria B

Sport to zdrowie, ale co za dużo- to nie zdrowo - jeśli masz więc dość codziennej bieganiny i pędzenia w pośpiechu
na autobus - zapisz się na kurs prawa jazdy w Szkole WEGA.

To zaledwie 30 godzin praktyki i już nigdy nie będziesz musiał wstawać wcześniej, żeby zdążyć na przystanek! Pomyśl tylko, ile czasu zaoszczędzisz!

Kursanci Szkoły Jazdy WEGA mogą wykonać badania lekarskie na miejscu!

PRAWO JAZDY KRAKÓW CENA

Szkoła jazdy WEGA cennik

Sprawdź, porównaj i dopasuj kurs do swoich potrzeb

Kurs normalny

3000 zł

 • 30 godzin
 • Egzamin wewnętrzny w cenie
 • Pomoce dydaktyczne
Kurs przyspieszony

3400 zł

 • 30 godzin
 • Czas trwania 4 tygodnie
 • Pomoce dydaktyczne
Kurs ekspresowy

3800 zł

 • Cały kurs w 2 tygodnie
 • Teoria w jeden weekend
 • Pomoce dydaktyczne

Chcesz poznać naszą ofertę?