KURS NA PRAWO JAZDY W PREZENCIE

Voucher na prawo jazdy

Szkolimy także na automacie!

Zainwestuj w cenne umiejętności

Kwiaty usychają, biżuteria szarzeje, a wieczne pióra się wypisują - istnieją prezenty, które pozostają z nami na zawsze. Nie mowa tu o tatuażach, a o kursie na prawo jazdy! Warto więc inwestować w umiejętności, szczególnie jeśli mowa o naszych Bliskich.

Ten, kto ma własny samochód, przyzna, że prawo jazdy otwiera przed człowiekiem nieskończone możliwości. Umiejętność kierowania pojazdem można wykorzystać zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Auto przydaje się absolutnie na każdym kroku i pozwala osiągnąć niezależność nawet w młodym wieku!

Jeśli więc Twoja córka, syn, czy żona marzną zimą, z niecierpliwością czekając na autobus - pora podarować im voucher na prawo jazdy. Za ten gest będą wdzięczni przez całe życie!

BON NA PRAWO JAZDY

Prawo jazdy - prezent

Voucher na prawo jazdy to prezent wyjątkowy i spersonalizowany, który przygotowujemy wyłącznie na specjalne zamówienie. Spakowany w ozdobną kopertę kupon zawiera imię i nazwisko obdarowanego, dedykację oraz informacje dotyczącą czasu trwania kursu i proponowanego terminu rozpoczęcia szkolenia.

Za symboliczną dopłatą do vouchera możemy dołączyć podręcznik o technice jazdy lub książkę z płytą zawierającą przykładowe pytania testowe na egzamin teoretyczny.

Vouchery na jazdy doszkalające

Oferujemy również vouchery na pakiet jazd doszkalających. Jeśli więc Twoja siostra lub dziewczyna po kilku podejściach do egzaminu praktycznego straciła chęć dalszego zdawania - voucher na kurs prawa jazdy w prezencie z pewnością, sprawi, że wróci za kierownicę szybciej, niż zamierzała i wreszcie ukończy kurs z wynikiem pozytywnym!

Z nami to możliwe! Zgodnie ze statystykami nasza Szkoła Jazdy Kraków zajmuje pierwsze miejsce z 42% zdawalnością egzaminu na prawo jazdy kat. B i wynikiem 73% na prawo jazdy kat. A.

To duże wyróżnienie, biorąc pod uwagę fakt, że w Krakowie jest ponad 140 szkół jazdy. Egzamin kat. B na naszych samochodach zdaje aż 75% kursantów!

bezpiecznej
i pewnej jazdy

Rozwijanie

predyspozycji
i umiejętności

Konstruktywne

przezwyciężanie trudności

KURSY DOSZKALAJĄCE

Możesz również skorzystać z vouchera na kurs doskonalący, który pozwoli Twojej żonie, czy siostrze powrócić za kółko, jeśli z przyczyn losowych przestała jeździć autem na kilka lat.

Voucher na kurs prawa jazdy to coś więcej niż tylko prezent! To możliwość przezwyciężenia swoich słabości, nauczenia się nowych rzeczy i rozwinięcia predyspozycji.

Inwestując w voucher na kurs prawa jazdy w Krakowie, sprawisz Twoim Bliskim ogromną radość i niespodziankę.

PREZENT NA PRAWO JAZDY NA MOTOCYKL

Voucher na prawo jazdy kat. A

Szkoła jazdy WEGA oferuje także vouchery na kurs prawa jazdy na motocykl - kategoria A!

NASZE SAMOCHODY

Niezawodne auta do nauki jazdy

Nasze eL-ki to wyjątkowe auta idealne na specjalne okazje! Jazda różowym i jeszcze pachnącym fabryką Fiatem 500 to prezent sam w sobie! Możesz także wybrać Toyotę Auris Hybrid z automatyczną skrzynią biegów.

• Hyundai I20l
  • Toyota Yaris
  • Fiat 500
  • Toyota Auris Hybrid

Kup voucher na prawo jazdy!

PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY