Zajmujemy czołową pozycję w rankingu Szkół Prawa jazdy w Krakowie

KURS PRAWA JAZDY KRAKÓW - CENA

Cennik kursu prawa jazdy na kategorię B

Sprawdź, porównaj i dopasuj kurs do swoich potrzeb

Kurs normalny

• 30 godzin
Kurs przyspieszony

• 30 godzin
  • Czas trwania 4 tygodnie
Kurs ekspresowy

• Cały kurs w 2 tygodnie
  • Teoria w jeden weekend

PAKIET DODATKOWYCH 10 GODZIN - 950 zł

CENA ZA GODZINĘ JAZDY 100 zł

Dla osób, które pragną nabrać więcej pewności za kierownicą, polecamy jazdy doszkalające w Krakowie. Natomiast tych, którym nie udało się zdać egzaminu na prawo jazdy, zabieramy na trasę egzaminacyjną w ramach jazd dodatkowych.

WYNIKI ZDAWALNOŚCI NA NASZYCH SAMOCHODACH: PONAD 75% ZA PIERWSZYM RAZEM!

KURS W SZKOLE JAZDY NA MOTOCYKL KRAKÓW - CENA

Cennik kursu prawa jazdy na motocykl - A/A2

Sprawdź, porównaj i dopasuj kurs do swoich potrzeb

Kurs normalny

• 20 godzin praktycznych
Kurs ekspresowy

• 20 godzin praktycznych
Kurs A po A2

• 10 godzin praktycznych

PRAWO JAZDY NA MOTOCYKL - WYNIKI ZDAWALNOŚCI: PONAD 73% ZA PIERWSZYM RAZEM

Dodatkowa godzina jazdy

Rozpoczęcie kursu natychmiast

po zdaniu teorii

Jazda rozgrzewkowa

przed egzaminem

Yamaha MT07

także dla kategorii A2 z ograniczeniem mocy

• motocykl taki sam jak na egzaminie
  • plac manewrowy wyposażony w pomiary jak na egzaminie
  • w bezpośredniej bliskości ośrodka egzaminowania
  • do dyspozycji systemy łączności, ochraniacze, kaski

PRAWO JAZDY NA RATY KRAKÓW

Oferujemy system wygodnych płatności. Jeśli chcesz, możesz spłacić kurs w systemie ratalnym!

Dofinansowanie w ramach projektu Kierunek Kariera

Realizujemy również projekt Kierunek Kariera, dzięki któremu można skorzystać z dofinansowania w wysokości 85% na cenę kursu prawa jazdy kat. B, A, A2.

Aby móc skorzystać z zapomogi, należy spełnić określone kryteria:

• być mieszkańcem Małopolski,
  • być osobą zatrudnioną w ramach umowy o pracę, umowy o dzieło, lub umowy zlecenia, lub prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą,
  • mieć od 25 do 65 lat.

Osoby zainteresowanie wzięciem udziału w projekcie mogą zgłosić swoją kandydaturę przez formularz internetowy na www.pociagdokariery.pl/.

PRAWO JAZDY KRAKÓW PROMOCJA

Skorzystaj ze zniżki!

B czy A, a może A2? Jeśli nie możesz się zdecydować, który kurs wybrać - zapisz się na oba, a my obniżymy cenę za oba kursy o 100 złotych!

Realizujemy jednocześnie kursy z kategorii B+A i B+A2!

Nasz numer konta w Banku ING: 24 1050 1445 1000 0090 6228 9021

Ceny usług dodatkowych

Kurs prawa jazdy Kraków cena to usługa, którą można urozmaicić o dodatkową opcję. Jedną z nich jest podstawienie auta na państwowy egzamin praktyczny.

Dwa pierwsze postawienia auta z manualną skrzynią biegów są bezpłatne. Za kolejny „wynajem” należy dopłacić 100 złotych.

Gwarantujemy, że auto postawione na egzamin będzie odpowiednio przygotowane na Twoją szczęśliwą jazdę. Auto, które możesz wypożyczyć to Fiat 500 oraz Toyota Yaris oraz Hyundai i20.

Posiadamy jeszcze Toyotę Auris Hybrid z automatyczną skrzynią biegów, która jest najlepszym autem na jazdę miejską, jakie mieliśmy do tej pory. Podstawienie tego samochodu na egzamin kosztuje 200 zł.

Prawo jazdy na raty Kraków

Rozpoczynając kurs na prawo jazdy w Szkole Jazdy WEGA, warto zastanowić się nad odpowiednią formą finansowania. Dla wielu osób kurs prawa jazdy to duży wydatek dlatego Szkoła Jazdy WEGA oferuje możliwość rozłożenia płatności na raty.

Rozłożenie opłaty za kurs na raty w Szkole Jazdy WEGA stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują równomiernie rozłożone wydatki zamiast jednorazowego większego obciążenia swojego budżetu. Pamiętajmy, że koszty związane z kursem to nie tylko samo szkolenie, ale także egzaminy, materiały szkoleniowe i inne opłaty.

Dzięki płatności na raty możesz skupić się na nauce jazdy, nie martwiąc się o ewentualne problemy finansowe. W razie wątpliwości związanych z prawem jazdy na raty Kraków zapraszamy do zapoznania się z poniższymi pytaniami.

Nasi kursanci pytają o:

Jak mogę dokonać opłaty za kurs prawa jazdy w Szkole Jazdy WEGA?

Możesz zapłacić za kurs gotówką lub przelewem.

Czy Szkola Jazdy WEGA akceptuje płatności kartą?

Niestety, w Szkole Jazdy WEGA nie ma możliwości opłaty kartą.

Gdzie znajdę dane do przelewu dla Szkoły Jazdy WEGA?

Dane do przelewu znajdziesz na stronie internetowej szkoły w zakładce KONTAKT.

Jakie informacje wpisać w tytule przelewu?

Wprowadź swoje imię i nazwisko, nazwę kursu oraz dzielnicę, w której zapisałeś się na kurs. Na przykład: "Jan Kowalski, kurs prawa jazdy kat. B na automat, rozpoczęcie kursu 13.11.23".

Kiedy należy dokonać opłaty za kurs prawa jazdy w Szkole Jazdy WEGA?

Wpłaty możesz dokonać w biurze przy Alei Pokoju 5A lub przelewem po zapisaniu się na kurs prawa jazdy na raty w Krakowie. Szczegółowy harmonogram rat otrzymasz od nas podczas rejestracji.

Czy w Szkole Jazdy WEGA mogę płacić za kurs prawa jazdy na raty Kraków?

Tak. Oferujemy 3 opcje rozłożenia wpłat: wpłata całości, wpłata z dwóch ratach oraz wpłata w kilku ratach.

Co jest wliczone w cenę kursu prawa jazdy?

Zajęcia teoretyczne, praktyczne, egzaminy wewnętrzne oraz materiały szkoleniowe.

Za jakie elementy płacę osobno?

Ponosisz dodatkowe koszty za badania, egzaminy państwowe oraz wydanie prawa jazdy. A ten moment badania kosztują 180 zł, egzamin państwowy 200 złotych, natomiast wydanie prawa jazdy to 100,50 zł.

Nasza szkoła jazdy

nie tylko przygotuje Cię do egzaminu,
ale też nauczy bezpiecznie i pewnie prowadzić!