Kurs prawa jazdy Kraków
kategoria B

Sport to zdrowie, ale co za dużo- to nie zdrowo - jeśli masz więc dość codziennej bieganiny i pędzenia w pośpiechu
na autobus - zapisz się na kurs prawa jazdy w Szkole WEGA.

To zaledwie 30 godzin praktyki i już nigdy nie będziesz musiał wstawać wcześniej, żeby zdążyć na przystanek! Pomyśl tylko, ile czasu zaoszczędzisz!

NAUKA JAZDY KRAKÓW

Dlaczego warto zapisać się na kurs w Szkole Jazdy WEGA?

Płatność
w ratach

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, uruchomiliśmy dla nich opcję płatności ratalnej. Dzięki temu kursanci mogą opłacić kurs nawet po zdanym egzaminie!

System
poleceń

Rekomendujesz Szkołę Jazdy WEGA? Podoba Ci się atmosfera, jaka u nas panuje? Poleć nas znajomym, a my zrewanżujemy Ci się, dodając kilka dodatkowych godzin do kursu praktycznego!

Wysoka zdawalność

Szkoła Jazdy WEGA znajduje się w czołówce krakowskich szkół jazdy i rokrocznie osiąga rekordową zdawalność.
Średnio 8 na 10 naszych kursantów zdaje egzamin za pierwszym podejściem.

Wybór instruktorów

W Szkole Jazdy WEGA możesz wybrać instruktora, z którym chcesz jeździć. Masz także szansę na zmianę szkoleniowca podczas kursu, jeśli uznasz to za słuszne  

43% kursantów zdaje egzamin prawa jazdy kat. B po kursie w Szkole Jazdy WEGA

Prawo jazdy kat B Kraków

Szkoła prawa jazdy WEGA

Dla nas liczy się kursant. W końcu to on trzyma kierownicę i prowadzi!

Specjalnie dla naszych kandydatów na kierowców realizujemy kursy na prawo jazdy w różnych trybach: normalnym, przyspieszonym i ekspresowym.

  • Kurs normalny trwa zwykle około 3-4 miesięcy, w zależności od dyspozycji kursanta i częstotliwości jazd.
  • Kurs przyspieszony obejmuje 4 tygodnie, w których kursant wykonuje 24h teoretycznych i 30h praktycznych.
  • Kurs ekspresowy, który odbywa się  zaledwie w 2 tygodnie i jest to najszybszy kurs prawa jazdy kat B w Krakowie!

NAUKA JAZDY KRAKÓW

Prowadzimy kurs prawa jazdy kategorii B na automat

Spieszy Ci się za kierownicę? No to jazda!

Kurs ekspresowy Szkoły Jazdy WEGA to najszybszy kurs w Krakowie, który trwa tylko 2 tygodnie!

Ze Szkołą Jazdy WEGA nauczysz się teorii w jeden weekend, a 30 godzin praktyki zrealizujesz w dogodnym czasie - dostosujemy się do Twojego grafiku! 

Szkolenie trwa zaledwie 14 dni. Nie oznacza to jednak, że czeka Cię istna jazda bez trzymanki.

Ekspresowy kurs prawa jazdy Kraków

Realizujemy kurs w zawrotnym tempie, ale… nie omijamy żadnego zagadnienia. Wręcz przeciwnie, systematycznie i skrupulatnie ćwiczymy każdy manewr, dopóki kursant nie zacznie wykonywać go z lekkością, wyczuciem i co najwazniejsze - bez pomocy instruktora!

Wybierz szybki kurs prawa jazdy Kraków

Kurs ekspresowy to intensywny czas przyswajania wiedzy o przepisach ruchu drogowego, a także odpowiedniej technice jazdy.

Zależy nam, aby nasi kursanci po dwóch tygodniach podeszli do egzaminu bez stresu i byli przygotowani na parkowanie tyłem, ruszanie z ręcznego, czy omijanie rowerzysty.

Korzyści z kursu na prawo jazdy w trybie przyspieszonym 

  • oszczędność czasu 
  • rzetelny pakiet informacji 
  • uporządkowana wiedza 
  • dostęp do oficjalnych testów egzaminacyjnych

Oczekujesz dziecka? Wykorzystaj ten moment na kurs prawa jazdy w Krakowie! Maluch Ci za to podziękuje!

Tym jeździsz, tym zdajesz!

Szkoła jazdy WEGA pomoże Ci zdobyć dodatkowe kompetencje i zdobyć wymarzone prawo jazdy! 

Możesz to zrobić, korzystając z naszych samochodów.

Pierwsze podstawienie auta na egzamin jest bezpłatne!*

 

*ponad 70% naszych kursantów to wystarczy, aby zdać ;-)

SZKOŁA JAZDY KRAKÓW OPINIE

Sprawdź, co myślą o nas nasi niedawni kursanci,
a dziś już kierowcy:  

Do WEGI trafiłam po zakończonym kursie w innym ośrodku ("Ale Jazda"), czując ze mam duże braki w nauce jazdy. Wyjeździłam dodatkowe 20h z panem Andrzejem D. i to był strzał w dziesiątkę. Człowiek z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie - w końcu zaczęłam chodzić na jazdy z przyjemnością! Pracowaliśmy nad techniką jazdy i złymi nawykami, aż do momentu gdy poczułam się pewnie. Zdałam za pierwszym razem. Teraz jeżdżę non stop :)

Joanna Zasada

Tą szkołę wybrałam, ponieważ pocztą pantoflową otrzymałam o niej bardzo dobre opinie. Jako kursantka-laik dostałam niesamowitą dozę cierpliwości od p. Andrzeja, który był moim instruktorem. W trakcie zwątpienia, czy to na pewno dla mnie, Pan Andrzej mądrymi rozmowami i swoją profesjonalną postawą motywował i dawał dobre rady, jak prawdziwy mentor. Rezultatem tych lekcji jest zdany egzamin praktyczny przy pierwszym podejściu. Ogromnie dziękuję za tak dobre przygotowanie do bycia kierowcą. Tą szkołę polecam każdemu, kto chce nim zostać. Pozdrawiam serdecznie ;)

Monika Bartosik

Jak zdawać kurs na prawo jazdy w Krakowie, to tylko w Wedze :) Lokalizacja w centrum miasta, od samego początku świetna organizacja, przejrzystość procesu, można we wszystkim się dogadać i umówić. Firma rodzinna, świetni i mili właściciele, można z nimi pogadać o wszystkim :D Jazdy po całym Krakowie i nie tylko, nie jedynie pod kątem egzaminu ale przede wszystkim dla własnych umiejętności. Świetne przygotowanie do egzaminu i procedur pod koniec, zdane za pierwszym razem :) Serdecznie polecam wszystkim! Kurs na automat genialny

Piotr Fabisz

Serdecznie i szczerze polecam szkołę jazdy WEGA! Wspaniały wybór dla wszystkich, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy. Świetna organizacja szkoły pod względem kursu teoretycznego jak i zajęć praktycznych w samochodzie. Szczególne podziękowania i ukłony w kierunku pana Andrzeja, pod którego czujnym okiem wyrosłem z bojącego się dotknąć kierownicy człowieka na pewnego siebie i spokojnego kierowcę. Chwile spędzone w aucie na lekcjach będę wspominał jako bardzo miły epizod do końca życia! Serdecznie polecam!!!

Bartosz Łukasiak

Gorąco polecam Szkołę Jazdy Wega. Kurs teoretyczny i praktyczny w ekspresowym tempie i przyjaznej atmosferze. Lokalizacja szkoły w samym centrum miasta, świetny dojazd, elastyczne godziny jazdy, kurs teoretyczny w jeden weekend. Możliwość zadawania egzaminu na samochodzie, na którym uczyłam się jeździć przez cały kurs.Polecam zwłaszcza Pana Andrzeja- Instruktora, którego cechuje nie tylko wysoka kultura osobista, ale również spokój, cierpliwość i pełne zaangażowanie. Dzieli się z kursantem nie tylko ogromną wiedzą merytoryczną, ale przede wszystkim daje ogromne wsparciem emocjonalne, co dla mnie - kobiety w 8 miesiącu ciąży, było szczególnie ważne.

Magdalena Boruchalska

Witajcie, ja do zdawania prawka wróciłem po kilkunastu latach :D To, co spodobało mi się w szkole Wega to nastawienie na prawdziwą naukę jazdy, a nie tylko szkolenie "pod papierek". Dodatkowymi plusami jest wysoki poziom merytoryki, kultura, przyjazna i bezstresowa atmosfera. Instruktorzy przykładają wagę do detali jeśli chodzi o kierowanie samochodem i poruszanie się na drodze. To w moim przypadku poskutkowało szybszym opanowaniem technik prowadzenia samochodu, a co za tym idzie poczuciu pewności i bezpieczeństwa. Kurs już miałem więc dotarcie się, zdanie teorii i praktyki zajęło mi 1.5 miesiąca. Zdałem za pierwszym razem i jak najbardziej polecam tę szkołę!

Kamil Solipiwko

Chcesz poznać naszą ofertę?