E-learning czy weekendowy kurs prawa jazdy Kraków- co wybrać?

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Dla kogo jest e-learning?
 • Jakie korzyści przynosi e-learning?
 • Która z metod nauki na prawo jazdy jest lepsza?

TEORIA W JEDEN WEEKEND

E-learning - kurs weekendowy prawo jazdy Kraków

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność edukacyjną, nie sądziliśmy, że kiedyś przyjdzie nam zadać tytułowe pytanie- bo jak nauczyć kogoś jeździć przez Internet?! Z biegiem lat jednak technologia rozwinęła się w zawrotnym tempie i sprawiła, że dzisiaj nie wyobrażamy sobie kursów prawa jazdy bez e-learningu.

E-learning to niezwykle korzystne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które potrzebują elastyczności w planowaniu swojego czasu, a także mają problem z koncentracją w grupie.

Prawo jazdy weekendowe Kraków - korzyści

Korzyści, jakie można odnieść dzięki weekendowemu kursowi prawa jazdy w Krakowie w systemie e-learningowym to:

 • Elastyczność - możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie.
 • Dostępność - dostęp do materiałów naukowych 24/7.
 • Oszczędność czasu - brak konieczności dojazdu do szkoły jazdy,
 • Więcej powtórek - możliwość powtarzania materiału tak często, jak to potrzebne.
 • Interaktywna nauka - sposobność korzystania z różnych form nauki, takich jak wideo, testy i ćwiczenia.
 • Niższe koszty - w porównaniu z nauką stacjonarną, nauka przez e-learning może być tańsza

Mnogość zalet przemawia za wyborem e-learningu, warto jednak pamiętać, że każdy z nas jest inny - mamy inne usposobienie, ambicje, a przede wszystkim inaczej przyswajamy wiedzę.

 WEEKENDOWY KURS PRAWA JAZDY KRAKÓW

 Dla kogo jest prawo jazdy weekendowe Kraków w wersji online?

E-learning to metoda dedykowana przede wszystkim dla:

 • osób zdyscyplinowanych (!) - samozaparcie i motywacja to, coś, co decyduje o Twoich postępach podczas kursu prawa jazdy kat B w Krakowie. Nawet jeśli jesteś utalentowany i masz dobrą pamięć - bez odpowiedniej dyscypliny możesz nie przebrnąć przez e-learning.
 • osób, które mają napięty grafik - jesteś przedsiębiorcą? Studentem? A może młodą mamą? E-learning pozwoli Ci pogodzić naukę jazdy z życiem rodzinnym, czy zawodowym.
 • osób, które mają trudność z dojazdem do szkoły - stacjonarny kurs na prawo jazdy może sprawiać kłopot, szczególnie jeśli jesteś spoza Krakowa - w takim przypadku nauka teorii w domu może być sporym ułatwieniem.
 • i wreszcie osób, które lubią uczyć się samodzielnie, w swoim tempie i miejscu, które sprzyja im do nauki.

 

Nie znajdujesz się w żadnej z wyżej wymienionych grup?

Oznacza to, że powinieneś wybrać naukę stacjonarną na weekendowym kursie prawa jazdy Kraków. Zajęcia teoretyczne z reguły realizujemy w jeden weekend. Wykłady rozpoczynamy w piątkowe popołudnie, a kończymy w niedziele. Łącznie są to 24 godziny lekcyjne przepełnione wiedzą z zakresu Kodeksu Drogowego, a także zasad zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy.


Zasadniczo nauka stacjonarna jest bardziej efektywna dla tych kursantów, którzy potrzebują bezpośredniej interakcji z instruktorem oraz cenią sobie wykłady, dialogi i dyskusje. Stacjonarne kursy w ramach prawa jazdy weekendowego w Krakowie sprawdzają się świetnie również, kiedy kursant nie potrafi samodzielnie zmotywować się do nauki.

Kurs weekendowy prawo jazdy Kraków odbywa się u nas średnio raz na dwa tygodnie. Sprawdź nasz grafik i znajdź termin dla siebie!

Szkoła jazdy WEGA

„Czy lepiej wybrać e-learning, czy kurs stacjonarny?"

PRAWO JAZDY WEEKENDOWE W KRAKOWIE

Różne formy weekendowego kursu prawa jazdy Kraków

Interesanci często pytają nas, czy e-learning jest lepszy od zajęć stacjonarnych… Chociaż to naprawdę trudne pytanie, staramy się unikać wymijających odpowiedzi w stylu „to zależy”. Zwykle odpowiadamy, że najlepiej uczyć się na dwa sposoby, ponieważ daje to najlepsze rezultaty.

SZKOŁA JAZDY WEGA

E-learning + kurs weekendowy prawo jazdy Kraków = sukces

Zgodnie z tym sugerujemy uczestnictwo w wykładach, ale również samodzielną naukę w domu po kursie teoretycznym. Dzięki temu można utrwalić sobie przyswojoną wiedzę, która jest niezwykle istotna - znajomość znaków, czy przepisów przyda nam się przecież na całe życie, nie tylko na egzaminie.

 

 

Prawo jazdy weekendowe Kraków? Nic trudnego!

Ci, którzy już zdali prawko wiedzą, że test teoretyczny to tak zwana „bułka z masłem”, w porównaniu z codzienną jazdą autem. Na drodze nie ma czasu na główkowanie, jak na egzaminie - za kierownicą trzeba znać odpowiedź nim pojawi się pytanie - w przeciwnym razie może dojść do kolizji! Dlatego jesteśmy zwolennikami obu metod - tak e-learningu, jak i weekendowego kursu prawa jazdy w Krakowie.

 

 

SZKOŁA JAZDY WEGA

Chcesz nauczyć się jeździć, nie tylko zdać egzamin?