O nas

Możesz nam zaufać

Zdawalność naszych kursantów plasuje naszą szkołę w ścisłej czołówce szkół krakowskich.

Wiele szkół jazdy zachęca ceną i grą pustych słów – bo wielu przyjmuje, że zda za pierwszym razem, a tymczasem w dużej części krakowskich szkół kursanci zdają średni 3-4 razy.

Po niezdanym egzaminie namawiani są na dodatkowe lekcje, których koszt jest bezzasadnie wyższy od ceny kursu – nawet o 30% / licząc koszt za 1 godz. / Zastanawiasz się dlaczego zamiast sprzedać dodatkowe godziny po kosztach, to traktowane są one niejako karnie za grzechy leżące być może po stronie instruktora. Ile ośrodków w razie niepowodzenia bierze na siebie część odpowiedzialności i obniża do gołych kosztów dodatkowe obciążenia kursanta.

A jak jest u nas   –   nasz kurs prawa jazdy obejmuje pomoc przy badaniach lekarskich i przy uzyskaniu PROFILU kursanta . Pomoce dydaktyczne, plac manewrowy, egzaminy wewnętrzne w cenie kursu .

Naszym głównym celem /oprócz samej techniki jazdy / jest nauczenie Was umiejętności przewidywania i reagowania na zagrożenia występujące na drodze w trakcie trwania kursu podstawowego.

Nasza szkoła znajduje się przy Rondzie Grzegórzeckim co daje możliwość dogodnego dojazdu z każdej części Krakowa. Szkoła jazdy WEGA uczy w zakresie:

Kategorii A1 – szkolenie prowadzimy na motocyklach Suzuki GN 125

Kategorii A, A2 – szkolenie prowadzimy na motocyklach YAMAHA MT07

Kategorii B – szkolenie prowadzimy na samochodach HYUNDAI I20l  i Toyota Yaris – auto podstawiane na egzamin.

Kategoria B -automat – Toyota Auris Hybrid

Wykłady prowadzimy w dobrze wyposażonej sali wykładowej z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych. Jazdy praktyczne realizujemy na terenie całego Krakowa.

My zachęcamy Cię jedynie tymi FAKTAMI. To uczciwa i przejrzysta oferta. Zapraszamy!

Zapisz się na kurs już dziś!

Jeżeli jesteś zdecydowany na kurs, nie zwlekaj, im szybciej zaczniesz kurs, tym szybciej będziesz mógł jeździć!
Zapisuję się