Nasi instruktorzy

Możesz im zaufać

Andrzej Świercz

Kategorie A, B, C
Przeprowadzam kurs ekspresowy oraz na motocykl. Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Pamiętaj! Prawo jazdy to dokument dający Ci uprawnienia, niekiedy decydujący o Twoim życiu, lub zdrowiu.

Iwona Świercz

Kategoria B
W szkole jazdy WEGA odpowiadam za kurs teoretyczny. Staram się, żeby kursanci nie tyle co odbębnili 30 godzin teorii, a zdobyli wiedzę potrzebną do codziennej jazdy oraz do zdania egzaminu teoretycznego.

Anna Brzoskwinia

Kategoria B
Egzamin trzeba zdać, ale najważniejszym dla mnie jest, żebyś potem czuł(a) się bezpiecznie na drodze. Podczas kursu będziecie miło spędzać czas podróżując po ulicach Krakowa.

Weronika Świercz

Kategorie B
Przeprowadzam kursy teoretyczne i praktyczne-także w języku angielskim i hiszpańskim

Super szkoła, najlepsza w Krakowie, gdzie od niedawna mieszkam, pracuję, potrzebowałam też zrobić tu prawko, ale bałam się że bez znajomości miasta będzie mi ciężko. jednak wszystko poszło jak z płatka

Katarzyna

Lepiej nie mogłam trafić, jak dla mnie bomba! świetne podejście do kursanta, zero stresu i nerwowości, szybko wszystko łapiesz, i jazda wchodzi ci w krew.

Jadwiga

Od zawsze bardzo bałam się zrobienia prawa jazdy. Znajomi namówili mnie bym spróbowała bo to bardzo ułatwia życie. Trafiłam do szkoły WEGA i nie żałuję ! Polecam 🙂

Wiktoria

Trafiłem w tej szkole na świetnego instruktora a to chyba najważniejsze! Bardzo miła atmosfera, po za tym nie tylko uzyskałem papier prawka ale naprawdę nauczyłem się bezpiecznie jeździć! Spoko szkoła.

Waldek

Zapisz się na kurs już dziś!

Jeżeli jesteś zdecydowany na kurs, nie zwlekaj, im szybciej zaczniesz kurs, tym szybciej będziesz mógł jeździć!
Zapisuję się