Prawo jazdy A Kraków

Gdy słyszysz silnik motocykla, odwracasz wzrok w stronę, z której dochodzi ten charakterystyczny dźwięk?

Ach, te marzenia! Z kursem prawa jazdy A Kraków możesz je spełnić i wreszcie zdać prawo jazdy A Kraków!

WEGA Szkoła nauki jazdy Kraków sprawi, że po 20-godzinnym kursie będziesz mógł pewnie i bez obaw wsiąść na motocykl i ruszyć... w trasę egzaminacyjną.

Gwarantujemy, że będzie to tylko pierwsza z udanych jazd bez instruktora!

Kursy kategorii A w Krakowie przeprowadzamy bez teorii po zdanym egzaminie teoretycznym państwowym

Jak zdobyć prawo jazdy na motor w Krakowie?

Dla nas liczy się jakość. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby podczas kursu prawa jazdy kat. A Kraków przygotować Cię nie tylko do egzaminu, ale przede wszystkim do codziennego poruszania się w ruchu ulicznym.

Ze Szkołą Jazdy Prawa Jazdy A Kraków sprawnie opanujesz technikę jazdy i nauczysz się, jak poprawnie wykonywać manewry motocyklowe.

Nim jednak usiądziesz na wygodnym siedzisku naszej Yamahy MT07, musisz zdać teorię prawa jazdy kat A Kraków oraz ukończyć egzamin na kategorię B z wynikiem pozytywnym.

30h

zajęć teoretycznych

20h

godzin praktycznych

jazdy w godzinach

PRAWO JAZDY A KRAKÓW

Kurs kategoria A Kraków

Realizujemy różne kursy prawa jazdy A Kraków.
Są to szkolenia w trybie weekendowym oraz przyspieszonym.
Dla osób, które z pewnych przyczyn przerwały kurs, polecamy jazdy doszkalające Kraków.
Natomiast tych, którym nie udało się zdać egzaminu
na prawo jazdy A Kraków, zabieramy na trasę egzaminacyjną
w ramach jazd dodatkowych.

Kursanci, którzy mają prawo jazdy kategorii A2 i chcą zdobyć kategorię A, muszą zaliczyć tylko 10 godzin praktyki

NAUKA JAZDY KRAKÓW

Dlaczego warto zapisać się na kurs w Szkole Jazdy WEGA?

Płatność
w ratach

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, uruchomiliśmy dla nich opcję płatności ratalnej. Dzięki temu będą mogli zapłacić za kurs w dogodny dla siebie sposób.

System
poleceń

Rekomendujesz Szkołę Jazdy WEGA? Podoba Ci się atmosfera, jaka u nas panuje? Poleć nas znajomym, a my zrewanżujemy Ci się, dodając kilka dodatkowych godzin do kursu praktycznego!

Wysoka zdawalność

Szkoła Jazdy WEGA znajduje się w czołówce krakowskich szkół jazdy i rokrocznie osiąga rekordową zdawalność.
Średnio 7 na 10 naszych kursantów zdaje egzamin za pierwszym podejściem.

Więcej lekcji w krótkim czasie

Staramy się, aby dostosować tryb i tempo kursu do preferencji naszych kursantów, tak aby przyswajali wiedzę
z łatwością i nie obawiali się trudniejszych manewrów.

Rozpoczęcie kursu może nastąpić na drugi dzień po zdanym egzaminie przez cały sezon motocyklowy.

PRAWO JAZDY KATEGORIA A KRAKÓW

Uprawienia po zdaniu prawa jazdy kat. A w Krakowie

Kategoria A to najwyższa kategoria motocyklowa, która pozwala na prowadzenie motocykla z bocznym wózkiem, przyczepą motocyklową, a także pojazdami dla prawa jazdy kat. AM.

Kto może podjąć kurs prawa jazdy A Kraków?

• 20-latkowie, w sytuacji, gdy dana osoba od co najmniej 2 lat ma prawo jazdy kategorii A2
  • 24-latkowie, jeśli zdający nie ma prawa jazdy kat A2, lub zdobył je w czasie krótszym niż 2 lata.

PRAWO JAZDY KAT A2 KRAKÓW

Uprawienia na kategorię A2

Na prawo jazdy na kategorię A2 mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 rok życia. Na kurs mogą zapisać się również osoby, które mają prawo jazdy kat A1 Kraków i chcą zyskać dodatkowe uprawnienia upoważniające ich do kierowania:

• motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW (47,59KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe o mocy przekraczającej dwukrotność mocy tego motocykla,

• motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW (20,39KM),

• pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.

Kurs prawa jazdy kat A Kraków

Kurs prawa jazdy kat A i A2 przeprowadzamy na motocyklach Yamaha MT07. Są to takie same maszyny, jak na egzaminie, co znacznie wpływa na komfort kursanta podczas jazdy kursanta podczas zdawania.

Co więcej, nasz plac manewrowy jest wyposażony w pomiary, które również są takie same, jak na placu MORD.

Aby „rozruszać" naszych kursantów bezpośrednio przed egzaminem, oferujemy im też jazdę rozgrzewkową. Przesądnym „na szczęście" pożyczamy też systemy łączności, ochraniacze, czy kaski!

Zwykle to działa ;-)

Chcesz poznać naszą ofertę?